Μια όμορφη και άκρως συμβολική φωτογράφιση από τις εθελόντριες του Δήμου μας στο Λάκκωμα για την ενημέρωση και ευαισθητοποίηση του καρκίνου του μαστού.
![♦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/1.5/16/2666.png)
Ένας ποδοσφαιρικός αγώνας, μεταφορικά ο αγώνας ζωής, απέναντι σε έναν δύσκολο αντίπαλο, τον καρκίνο. Με καλή συνεργασία των παικτριών (έγκαιρη διάγνωση, ιατρική βοήθεια, βοήθεια οικείων) ο καρκίνος θα χάσει . H “Survivor” θα βάλει ΓΚΟΛ στη ζωή και η ομάδα θα κερδίσει.
![➡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/27a1.png)
Ο καρκίνος μαστού μπορεί να νικηθεί, αν διαγνωστεί έγκαιρα!
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1.5/16/203c.png)
Δεν αμελούμε τις εξετάσεις μας, κερδίζουμε τη ζωή!