🎄Άναμμα Χριστουγεννιάτικου δέντρου στη Ν. Ποτίδαια
![🎄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t60/1.5/16/1f384.png)
Με τη Ν. Ποτίδαια ολοκληρώθηκαν οι εκδηλώσεις για το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου δέντρου, που πραγματοποιήθηκαν από άκρη σε άκρη του Δήμου μας. Συμμετείχε ο Πολιτιστικός Σύλλογος “ΦΛΕΓΡΑ”, που φρόντισε για την προσφορά εδεσμάτων και κρασιού στους παρισταμένους, ενώ τα παιδιού του Δημοτικού Σχολείου Ν. Ποτίδαιας τραγούδησαν τα κάλαντα.
* Με τη στήριξη της Κοινότητας Ν. Ποτίδαιας