Άρθρα

Σύνθεση Συμβουλίων

Ο Δήμαρχος, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι, οι Σύμβουλοι των Δημοτικών Κοινοτήτων, οι Σύμβουλοι των Τοπικών Κοινοτήτων κι οι τοπικοί εκπρόσωποι του Δήμου Νέας Προποντίδας είναι οι εξής:

Ο Δήμαρχος


ΚΑΡΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Οι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΚΑΡΑΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.  ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΤΑΞΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7. ΡΑΜΑΝΔΑΝΗ ΒΟΥΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

8. ΤΣΙΡΟΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

10. ΜΗΚΕ ΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

11. ΚΙΛΗΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12. ΤΑΒΛΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13. ΚΑΣΣΑΜΑΝΩΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

14. ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15. ΤΣΙΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

16. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

17. ΤΣΟΥΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

18. ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ

19. ΜΠΕΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20. ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

21. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

22. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

24. ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

25. ΠΑΝΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΜΩΥΣΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

27. ΓΙΑΚΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ

28. ΕΥΤΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

29. ΜΗΚΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

30. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31. ΞΗΡΟΣΤΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΜΗΝΑ

32. ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

33. ΚΟΛΟΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Οι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

1. ΘΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΚΟΥΛΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

4. ΠΑΠΑΜΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6. ΖΩΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

7. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ  

1. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΓΚΑΒΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ

3. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4. ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΜΠΟΜΠΟΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6. ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

7. ΝΤΑΪΚΟΥ ΔΑΪΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΟΥ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

1. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΠΑΡΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

4. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5. ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΑΡΒΑΝΙΤΟΥ ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

1. ΜΙΣΤΙΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒΑ

3. ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ

7. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ



Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

1. ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3. ΧΑΤΖΗΓΙΟΒΑΝΝΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

4. ΧΡΥΣΟΓΟΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

5. ΣΥΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΚΩΜΜΑΤΟΣ

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2.ΤΖΙΛΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3.ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

4.ΓΑΒΡΙΚΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.ΜΠΑΚΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΓΩΝΙΑΣ

1. ΧΑΡΕΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΚΟΥΤΣΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3. ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ  

4. ΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

5. ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΣΙΛΑΤΩΝ

1. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΨΑΘΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

3. ΚΑΣΤΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5. ΠΕΝΤΣΙΔΟΥ ΑΓΑΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ

1. ΓΑΡΟΦΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΜΑ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

3. ΣΑΓΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

4. ΑΝΟΙΞΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΚΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

1.ΚΟΥΛΙΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2.ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ           

4.ΝΤΟΝΤΣΑΚΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΗ ΖΩΓΡΑΦΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

1. ΚΕΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΤΣΕΤΣΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

3. ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

4. ΤΕΛΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΠΑΣΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ

1. ΚΙΟΣΣΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΟΛΩΝΟΣ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΚΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ

3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

5. ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΑΛΟΥΔΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ

1. ΣΙΑΦΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΚΡΙΒΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

3. ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

1.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2.ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3.ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

5.ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ

1. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΜΠΙΡΙΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4. ΣΙΜΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΔΕΛΗΧΡΗΣΤΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΤΕΝΕΔΟΥ

1.ΚΙΛΗΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2.ΜΑΜΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

3.ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4.ΚΑΠΗΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

5. ΣΑΛΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΩΝ ΠΛΑΓΙΩΝ

1. ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΒΟΪΔΑΚΗ ΦΑΝΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ

3. ΜΗΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

5. ΓΙΔΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

1. ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

4. ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 

5. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΩΝ

1. ΤΣΙΡΙΜΠΑΣΗ ΛΕΜΟΝΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟΣ)

2. ΛΕΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

3. ΚΥΡΙΑΚΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ

5. ΚΑΛΚΟΠΕΔΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

Φεστιβάλ Θάλασσας 2019

Παράταση ρύθμισης οφειλών

Έργα ΕΣΠΑ 2014-2020

Μαθητικό Φεστιβάλ Θάλασσας

Visit Nea Propontida

Δημοτικά Τέλη

Κέντρο Δια Βίου Μάθησης

Ξενοδοχεία στη Ν. Προποντίδα

hotels150

Πολυεπίπεδη Διακυβέρνηση

Voic EU Project

Γεωργικές Προειδοποιήσεις

Φιλοξενείται στο

Ο καιρός στη Ν. Προποντίδα